+48 13 432 21 19

biuro@vivakrosno.com.pl

JAK PRZYGOTOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ DO SPRZEDAŻY :

Decydując się na sprzedaż nieruchomości musicie Państwo pamiętać jak ważne jest „pierwsze wrażenie” – to ono w dużej mierze jest bodźcem do podjęcia decyzji przez nabywcę.
Spróbujcie więc spojrzeć na swą nieruchomość nieco subiektywnie – okiem kupującego. Uprzątnijcie zbędne rzeczy z mieszkania czy otoczenia domu, pamiętajcie 

o skoszeniu trawy na działce.

Niech Wasz dom, mieszkanie czy działka wyglądają tak, aby w potencjalnym nabywcy wzbudziły chęć posiadania. Nie remontujcie nieruchomości „pod sprzedaż” bo taki wydatek nigdy się nie zwróci w całości, a przede wszystkim nie ma żadnej gwarancji, że traficie

w gust i upodobania nabywcy.

Odświeżcie jednak ściany, naprawcie usterki, posprzątajcie.

Pamiętajcie o pierwszym wrażeniu!

W dobie tak szeroko rozwiniętych transakcji przy udziale Internetu wielu nabywców pierwszej selekcji nieruchomości, które mogłyby być przedmiotem ich zainteresowania dokonuje na podstawie załączonych zdjęć.

Pomóżcie sobie i Pośrednikowi – pomóżcie dokonać dobrego wyboru nabywcy – przygotujcie nieruchomość do sesji zdjęciowej.

Z doświadczenia wiemy jak trudno czasami wybrać „dobre” zdjęcie, które oddawałoby walory oferowanej nieruchomości. Potencjalny nabywca oglądając nieruchomość chce roztaczać w niej własne wizje …. pomóżmy mu w dokonaniu słusznego wyboru!!

.