+48 13 432 21 19

biuro@vivakrosno.com.pl

Zapraszamy do zakupu ostatniego z domków jednorodzinnych z oferty developerskiej,  przy ulicy Mikołaja Kopernika w Krośnie (dzielnica Białobrzegi).
Doskonała lokalizacja – spokojna okolica, dobrze skomunikowana z centrum miasta (po otwarciu remontowanego mostu), w niedalekiej odległości: Dom Kultury, kościół, sklepy; w bezpośrednim sąsiedztwie – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

    od ogrodu                                               

Wolno-stojący budynek mieszkalny, jednorodzinny, wg. projektu KUROPATWA. usytuowany jest na działce w III rzędzie zabudowy od ulicy Kopernika (teren nie jest zalewowy!),  stanowi powierzchnię – 8,01 ar
 
Projekt domu ma powierzchnię użytkową 84,5m², powierzchnię zabudowy 121,40m². Jest to budynek parterowy, nie podpiwniczony, bez poddasza , zaprojektowany w tradycyjnym stylu, przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny.
Budynek o ciekawej architekturze i prostej, przyjaznej funkcji.
W części mieszkalnej zaprojektowano 3 wygodne sypialnie, łazienkę oraz salon z kominkiem i kuchnią.
Cena ofertowa budynku w stanie deweloperskim wraz z działką 320.000 zł.
 
Aktualnie stan zaawansowania prac określa się jako tzw. stan surowy otwarty. Developer zobowiązuje się do doprowadzenia budowy do stanu tzw. developerskiego w okresie 3 miesięcy od zawarcia umowy przedwstępnej i wpłaceniu zadatku min. 30% wartości.
 
 
13_3 
 
 
Deweloper, który zrealizowała to przedsięwzięcie Spółka DORADO Sp. z o.o.  buduje głównie na terenie Niemiec. Najbardziej znane realizacje w Krośnie i okolicach to min.
hotel „Kasztanowy Dwór” w Rymanowie Zdroju
budynek wielomieszkaniowy  przy ul. Karłowicza 14 w Krośnie
budynek wielomieszkaniowy  przy ulicy Zielonej Nr 6 w Krośnie
dom weselny – DORADO w Miejscu Piastowym
 
Biurem sprzedaży tej inwestycji jest firma NIERUCHOMOŚCI „VIVA” Witold Szymański.
Zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego.
.