+48 13 432 21 19

biuro@vivakrosno.com.pl

Fotografia nr 1 -Fotografia nr 2Fotografia nr 2 -Fotografia nr 4Fotografia nr 3 -Fotografia nr 6Fotografia nr 4 -Fotografia nr 8Fotografia nr 5 -Fotografia nr 10Fotografia nr 6 -

Lipowica (na trasie Dukla-Barwinek), Lipowica

oferta nr: 36-770
 • Powierzchnia:
  238.83 m2
 • Pokoje:
  9
 • Łazienki:
  2
 • Pow. działki:
  900 m2
Dom
199.000 zł
pokaż wszystkie zdjęcia

Lokalizacja nieruchomości:

Lipowica (na trasie Dukla-Barwinek), Lipowica, Dukla, krośnieński, woj. PODKARPACKIE

Powierzchnia:

238.83 m2

Ilość pokoi:

9

Materiał konstrukcyjny:

pustak

Stan:

dobry

Rok budowy:

1980

Powierzchnia działki:

900 m2

Cena za 1 m2:

833.23

Pokaż opis nieruchomości

Atrakcyjna lokalizacja. Dobra cena. Wiele możliwości zagospodarowania. Oferta godna zainteresowania !

Nieruchomość, której zakup chcemy Państwu zaproponować położona jest we wsi Lipowica, przy drodze międzynarodowej w kierunku Słowacji (przejście graniczne w Barwinku).

Działka o powierzchni 900m2 ma kształt zbliżony do prostokąta, zagospodarowana jest drzewami i krzewami owocowymi. Teren nie jest ogrodzony.

Na działce posadowiony jest budynek mieszkalny murowany (pustak), wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 1980/1983. Dach wielospadowy, kryty blachą. Elewacja z sidingu (z trzech stron).
Przyziemie budynku – mieszkalne, w skład jego powierzchni wchodzi 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz kotłownia.
Wysoki parter i piętro mają bliźniaczy układ. Na każdej z tych kondygnacji znajdują się : 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, wc, przedpokój.
Poddasze – mieszkalne w stanie do wykończenia (armatura, biały montaż, podłogi).

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
Woda z wodociągu gminnego oraz własnej studni, kanalizacja lokalna – szambo, ogrzewanie centralne z pieca węglowo-drzewnego.
Podłogi w pokojach wykonano z paneli, w łazienkach oraz kuchniach glazura, korytarze – wykładzina PCV.

Poza budynkiem mieszkalnym na działce posadowiony jest budynek gospodarczy murowany, wolnostojący. Dach dwuspadowy kryty papą aluminiową. Powierzchni budynku 112m2.

Nieruchomość doskonale nadająca się do zamieszkania przez osoby ceniące walory przyrodnicze, poszukujące spokoju, a jednocześnie miejsca dobrze skomunikowanego z miastem.

Istnieje możliwość rozliczenia zakupu mieszkaniem 2-pokojowym w Dukli (1-2 piętro).

Może także pełnić funkcję obiektu agroturystycznego – lokalizacja ta może stanowić doskonałe miejsce dla sezonowego wypoczynku zarówno letniego jak i zimowego (stacja narciarska w Chyrowej, okoliczne góry, jaskinie).

Istnieje możliwość dokupienia działki przylegającej do tej nieruchomości.

Oto krótki opis wsi i jej okolic:
Lipowica – wieś w Beskidzie Niskim, na południe od Dukli przy drodze międzynarodowej nr 9 E371 biegnącej w kierunku Słowacji (przejście graniczne w Barwinku.
Piękne miejsce o szczególnych walorach przyrodniczych. Wieś usytuowana w zakolu Jasiołki, otoczona górami; od południa górą Kalinowską na której zinwentaryzowano 54 jaskinie, od południowego zachodu ? góra Zaśpit z Pustelnią Św. Jana. Na wschód i południe od wsi Lipowica rozpościera się masyw góry Cergowa ze szczytem Piotruś i rezerwatami Tysiąclecia i Cisy w Nowej Wsi.